Güncel Haberler

İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Karataş, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nde Konuşacak

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan ve Türkiye’den birçok tecrübeli ismi katılımcılarla buluşturacak. Çukurova Holding çatısı..

İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Karataş, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nde Konuşacak

İMDER ve İSDER işbirliğiyle hazırlanan 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde dünyadan ve Türkiye’den birçok tecrübeli ismi katılımcılarla buluşturacak.

Çukurova Holding çatısı altında hizmet veren, 1962’den beri tarım, inşaat sektörlerine katkı sunan Çukurova Ziraat’ın Genel Müdürü Serkan Karataş, zirvenin açılış konuşması için mikrofon başına geçecek, sektördeki gelişmeleri değerlendirecek.

Serkan Karataş aynı zamanda İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği İSDER’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak tecrübesini katılımcılarla paylaşacak.

Zirveye dâir ayrıntılı bilgilere http://www.imderisdercore.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Prepared in cooperation with IMDER and ISDER, the 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit will bring together many experienced names from the world and Turkey on 3-4 October 2023.

Serkan Karataş, General Manager of Çukurova Ziraat, which serves under the roof of Çukurova Holding and has contributed to the agriculture and construction sectors since 1962, will take the microphone for the opening speech of the summit and evaluate the developments in the sector.

Serkan Karataş will also share his experience as the Chairman of the Board of Directors of ISDER, Material Handling, Storage & Industrial Equipment Association of Türkiye, with the participants.

Detailed information about the summit can be found at http://www.imderisdercore.com/tr address.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL