Güncel Haberler

İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM, Moskova’da İz Bıraktı

İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM 23-26 Mayıs tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı CTT Expo’da iz bıraktı. Dr. Ayşe Beltan Saraçoğlu liderliğindeki İŞİM ekibi, İŞİM’e..

İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM, Moskova’da İz Bıraktı

İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM 23-26 Mayıs tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı CTT Expo’da iz bıraktı.

Dr. Ayşe Beltan Saraçoğlu liderliğindeki İŞİM ekibi, İŞİM’e üye 33 firmayı ziyaret etti, önemli istişarelerde bulundu.

Fuar sonrası değerlendirmelerde bulunan Dr. Ayşe Beltan Saraçoğlu, “Türkiye, Rusya’nın en önemli dış ticari ortaklarından. İki ülke arasında karşılıklı yatırımlar artıyor. Bugüne kadar Rusya’ya yönelik müteahhitlerimizin gerçekleştirdiği toplam proje bedeli yaklaşık 75.7 milyar dolar. Müteahhitlik sektörümüzün dünyada 3. sırada olmasında Rusya ile iş birliğinin payı var. Rusya ile Türkiye arasındaki iş birliğinin, ihracatın gelişeceğini tahmin etmek zor değil. Türkiye’de sektöre kazandırdığımız modern teknolojik değerlerimizi bu pazarda etkin olarak kullanmayı amaçlıyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL