Güncel

Havza Organize Sanayi’de Yol Çalışmaları

Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) bağlantı yolunun birinci kat satıh kaplaması yapıldı. 1000 dekar alana sahip, 3 firmanın üretime başladığı 2 bin 200 metre Havza OSB ile Samsun Ankara kara..

Havza Organize Sanayi’de Yol Çalışmaları

Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) bağlantı yolunun birinci kat satıh kaplaması yapıldı.

1000 dekar alana sahip, 3 firmanın üretime başladığı 2 bin 200 metre Havza OSB ile Samsun Ankara kara yolunu birbirine bağlayan yol için bir süredir Havza Belediyesi ve Havza OSB yönetimi tarafından yürütülen malzeme temin, altyapı çalışmalarının ardından Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce birinci satıh kaplaması gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı ve Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erkan Acar, yaptığı açıklamada çalışma ile OSB bağlantı yolunun daha güvenli hale geldiğini söyledi.

Acar, “Yapılan yol ile OSB’miz daha cazip bir hale geldi. Havza’nın geleceği olan Havza OSB için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Yapılan görüşmeler ve çalışmalar neticesinde üretimin başladığı Havza OSB yolu yapıldı. Havza OSB yönetimi olarak Havza Belediyesi ile altyapısını tamamladığımız yolun birinci kat satıh kaplaması yapıldı. Yolumuzun yapılamasında büyük emekleri olan Valimiz Sayın Zülkif Dağlı’ya, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğümüz Rifat Silov’a, Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir’e, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL