Güncel Haberler

Hannover Fairs Turkey ve Asko Glob All İş Makinaları, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Hannover Fairs Turkey ve Asko Glob All İş Makinaları, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

Dünya çapında 100’e yakın ülkede hizmet veren, fuarcılık sektörünün devlerinden Deutsche Messe’nin çatısı altında hizmet veren Hannover Fairs Turkey, 1996’dan beri Türkiye’deki fuarlarının planlanması, organizasyonu ve uygulamasını başarıyla sürdürüyor.

Asko Holding çatısı altında 1999’dan beri iş ve istif makinaları sektöründe faaliyet gösteren Asko Glob All İş Makinaları, ürün yelpazesinde Doosan marka dizel, LPG, elektrikli forkliftler, Develon marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, mini ekskavatör, tekerlekli yükleyiciler bulunduruyor.

Hannover Fairs Turkey ve Asko Glob All İş Makinaları 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin altın sponsorları arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Hannover Fairs Turkey which serves in nearly 100 countries worldwide and serves under the roof of Deutsche Messe, one of the giants of the exhibition sector, has been successfully continuing the planning, organization and implementation of its fairs in Turkey since 1996.

Asko Glob All İş Makinaları which has been operating in the construction and stacking machinery sector since 1999 under the roof of Asko Holding, has Doosan brand diesel, LPG, electric forklifts, Develon brand crawler excavator, tire excavator, mini excavator and wheel loaders in its product range.

Hannover Fairs Turkey and Asko Glob All İş Makinaları are among the gold sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL