Güncel

Haliliye’de Yol Yapım Çalışmaları

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla Osmangazi ve İmam Bakır Mahalleleri’nde sıcak asfalt serim çalışmaları, Devteyşti ve Şair Nabi Mahalleleri’nde ise bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Şanlıurfa Fen İşleri Müdürlüğü’nün Haliliye..

Haliliye’de Yol Yapım Çalışmaları

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla Osmangazi ve İmam Bakır Mahalleleri’nde sıcak asfalt serim çalışmaları, Devteyşti ve Şair Nabi Mahalleleri’nde ise bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

Şanlıurfa Fen İşleri Müdürlüğü’nün Haliliye ilçesinin yol ağını genişletmek amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında yeni yol açma, asfalt serimi, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.

Ekipler, Osmangazi ve İmam Bakır Mahalleleri’nde sıcak asfalt serim çalışmalarını yaparken, Devteyşti ve Şair Nabi mahallelerinde ise kilitli beton parke ile kaldırım taşlarının bakım ve onarım çalışmalarını devam ettirdi.

Mahallelerinde yapılan asfalt serim çalışmalarından memnun olduklarını ifade eden İmam Bakır Mahalle Muhtarı İmam Deniz ve Osmangazi Mahalle Muhtarı Nahit Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve ekibine teşekkür etti.

Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, program dahilinde ilçe genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceği duyuruldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL