Genel Güncel

Gülhan Yedek Parça’dan BAUMA 2022 Çıkarması

Dünyanın en prestijli iş, madencilik, yol makineleri ve ekipmanları fuarı Bauma 2022, 24 Ekim Pazartesi günü kapılarını yüz binlerce kişiye açtı. 33. kez düzenlenen Bauma Fuarı’na 60 farklı ülkeden 3.100..

Gülhan Yedek Parça’dan BAUMA 2022 Çıkarması
Dünyanın en prestijli iş, madencilik, yol makineleri ve ekipmanları fuarı Bauma 2022, 24 Ekim Pazartesi günü kapılarını yüz binlerce kişiye açtı. 33. kez düzenlenen Bauma Fuarı’na 60 farklı ülkeden 3.100 marka katılıyor.
Açılışta konuşan Bauma CEO’su Stefan Rummel, dünyadaki gelişmelerin genel manzarayı altüst ettiğine değindi. Pandemi, Rusya-Ukrayna Savaşı, mülteci krizi, enflasyon örneklerini sıralayan Rummel, bu yılki Bauma’da önemli istişarelerde bulunacaklarına değindi.
1978’den beri iş ve inşaat makineleri sektörüne, geliştirdiği ürünlerle katkılar sunan, Asfalt Türkiye ailesinden Gülhan Yedek Parça, 4 kişilik A takımıyla Bauma’daki yerini aldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Değirmenci, güçlü altyapısı, modern üretim tesisi ile Gülhan Yedek Parça’nın sağlam bir müşteri ağına ulaştığını söyledi. Değirmenci, “fuardan umutluyuz. Yüzlerce sektör temsilcisi ile buluşacağız, ortak bir dil yakalayacağız. A2.113 numaralı standımıza misafirlerimizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL