Güncel

Gölmarmara’da Asfalt Mesaisi

Yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da Hıroğlu, Çömlekçi ve Beyler mahalleleri güzergâhında kalan yolda asfalt çalışması başlattı. Tek aracın geçebildiği yolda önce genişletme çalışması yapıldı, ardından 2. kat sathi..

Gölmarmara’da Asfalt Mesaisi

Yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da Hıroğlu, Çömlekçi ve Beyler mahalleleri güzergâhında kalan yolda asfalt çalışması başlattı. Tek aracın geçebildiği yolda önce genişletme çalışması yapıldı, ardından 2. kat sathi kaplama uygulamasına başlandı. Tarımsal anlamda da yoğun olarak kullanılan yolun her açıdan daha iyi bir hale geldiğini belirten Mahalle Muhtarları, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Muhtarlarına çalışmalar hakkında bilgi aktaran Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda 4 şantiye, 260 araç ve 320 personelle hummalı bir şekilde çalışıldığını, Manisalıların daha güvenli ve konforlu yollarda ulaşımlarını sağlayabilmeleri için mücadele edildiğini vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL