Göbeklitepe’de Asfalt Çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hava sıcaklıklarının artmasıyla üst yapısını tamamladığı yolları asfaltla buluşturarak vatandaşların hizmetine sunuyor. Bu kapsamda dünya tarihini değiştiren Göbeklitepe’nin bulunduğu grup yolunda çalışmaları hızlandıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltlama..

Göbeklitepe’de Asfalt Çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hava sıcaklıklarının artmasıyla üst yapısını tamamladığı yolları asfaltla buluşturarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Bu kapsamda dünya tarihini değiştiren Göbeklitepe’nin bulunduğu grup yolunda çalışmaları hızlandıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltlama çalışmalarını bitirerek yolu daha konforlu ve güvenli hâle getirdi. Kırsal mahallelerin ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına 13 ilçede çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden ekipler, Göbeklitepe – Gürpınar – Kalecik grup yolunun asfaltlama işlemlerini tamamladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte çalışmaların tamamlandığı grup yolunda incelemelerde bulundu. İncelemelerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Beyazgül, “13 İlçemizde asfalt seferberliği başlattık. Yaz aylarını iyi bir şekilde değerlendirerek asfaltlama çalışmalarını sürdüreceğiz. Göbeklitepe gibi dünya tarihini değiştiren bir mekânın yollarının en iyi şekilde olması gerektiği düşüncesiyle yolu vatandaşlarımızın, ziyaretçilerimizin hizmetine sunmuş olduk. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte koordineli şekilde istişare ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göbeklitepe’ye giden grup yolu ile ilgili asfalt talebimizi iletmiştik, sağolsun başkanımız da gerekeni yaptı, yolun asfaltlanarak daha modern ve konforlu hale gelmesini sağladı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL