Güncel Haberler

Gerze’de Yol Çalışmaları

Gerze’de Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde yol çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Çarşı Mahallesi Plaj Yolu Sokak’ta yol açma çalışmaları gerçekleştiriliyor. Gerze Belediye Başkanı Cevat..

Gerze’de Yol Çalışmaları

Gerze’de Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde yol çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Çarşı Mahallesi Plaj Yolu Sokak’ta yol açma çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Samsun Karayolu ile Çarşı Mahallesi Plaj Yolu Sokak arasında açılan yeni bağlantı yolu ile vatandaşlara ulaşım imkânı sağlanacağını söyledi.

Gerçekleştirilen çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağının altını çizen Başkan Şensoy; “Amacımız vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek. Mahallelerimizde başlattığımız yol çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Ekip arkadaşlarımızın özverili çalışması ile yol seferberliğimiz devam ediyor. Birçok bölgede yenileme ve tadilat çalışmalarımız sürüyor. Çarşı Mahallemizde de Eski Samsun Karayolu ile Zenginler Sitesi olarak bilinen Plaj Yolu Sokak Mevkiine inen bölgemizi birbirine bağlayacak yolumuzun tamamlanmasıyla vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlamış olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL