Güncel

Gediz’de Yol Çalışmaları

Kütahya’nın Gediz ilçesinde belediye tarafından caddelerin, sokakların modern ve estetik görünüme kavuşması için yürütülen, kilitli parke yol yapım, cep otopark çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Uluoymak Mahallesi Soner Aksoy..

Gediz’de Yol Çalışmaları

Kütahya’nın Gediz ilçesinde belediye tarafından caddelerin, sokakların modern ve estetik görünüme kavuşması için yürütülen, kilitli parke yol yapım, cep otopark çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Uluoymak Mahallesi Soner Aksoy Caddesi, 23242526. sokaklar, Saygılar Mahallesi 220 Sokak ve Kumtaş Mahallesi 297311 ve 312.Sokaklarda kilit parke, bordür taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “İlçe merkezinde bulunan caddelerin, sokakların halka yakışır şekilde modern bir hâle getirilmesi amacıyla yol düzenleme çalışmaları yapıyoruz. İlçemizin caddelerinde, sokaklarında yürüttüğümüz düzenleme çalışmalarına aralıksız olarak devam etmekteyiz. Şehir merkezinde caddelerde ve ara bağlantılarda kilit parke döşemesi yaparak hızlı, rahat ulaşılabilirliği artırıyoruz. Yapılan çalışmalar ile yıllardır deforme olmuş asfalt zeminler kilitli parke ve bordür uygulamasıyla daha modern bir hâle kavuşuyor. Aynı kapsamdaki çalışmalarımız program dâhilinde Gediz genelinde diğer caddelerde, sokaklarda devam edecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL