Güncel Haberler

FKK Güney Oto A.Ş. ve Meka Lift 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

FKK Güney Oto A.Ş. ve Meka Lift 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

Otomotiv, maden, denizcilik, endüstriyel ürünler, inşaat sektörleri için yedek parça üreten dünya markası FKK Grup bünyesinde hizmet veren FKK Güney Oto A.Ş. otomotiv sektörü için süspansiyon takozları üretiyor, dünya pazarlarında ülkemizi başarıyla temsil ediyor.

2018’den beri iş makineleri, servis-bakım, yedek parça sektöründe faaliyet gösteren Meka Lift, dünya markası Smart Lift, Faresin, Kato iş makinelerinin Türkiye, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan distribütörlüğünü üstleniyor.

FKK Güney Oto A.Ş. ve Meka Lift 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin altın sponsorları arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

FKK Güney Oto A.Ş. which serves within the body of FKK Group, the world brand that produces spare parts for the automotive, mining, marine, industrial products and construction sectors, produces suspension wedges for the automotive sector and successfully represents our country in the world markets.

Meka Lift which has been operating in the construction machinery, service-maintenance and spare parts sector since 2018, undertakes the distributorship of the world brand Smart Lift, Faresin, Kato construction machinery in Turkey, Azerbaijan, Uzbekistan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Tajikistan and Turkmenistan.

FKK Güney Oto A.Ş. and Meka Lift are among the gold sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL