Yaşam

Eskişehir’de Yol Çalışmalarına Hız Verildi

Sokağa çıkma yasakları ile birlikte kent merkezindeki yol çalışmalarına ağırlık veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bulvarlarda, caddelerde yapım, bakım ve onarıma devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı, Hatboyu-1,..

Eskişehir’de Yol Çalışmalarına Hız Verildi

Sokağa çıkma yasakları ile birlikte kent merkezindeki yol çalışmalarına ağırlık veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bulvarlarda, caddelerde yapım, bakım ve onarıma devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı, Hatboyu-1, Sivrihisar-2, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan, 2 Eylül Caddeleri’nde bakım-onarım çalışmalarını tamamlayan ekipler, 2. Arabacılar Caddesi, Yunus Emre Caddesi ve Cumhuriyet Bulvarı’nda asfalt çalışmalarına devam etti.

Yol genişletme çalışmalarının sürdüğü Ali Rıza Efendi Caddesi’nde ise altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, genişletme çalışmaları kapsamında yıkım gerçekleştirdi. Yıkım yapılan bölgede altyapı ekiplerini takiben, Ali Rıza Efendi Caddesi’nde üstyapı çalışmalarının bir an önce tamamlanacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, tam kapanma sürecinde caddelerde ve bulvarlarda mevsim şartları el verdiği sürece çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Yetkililer hem kırsalda hem kent merkezinde yolların yapım, bakım ve onarımının yapıldığı bölgelerde sürücüleri, trafik işaretlerine uymaları konusunda uyardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL