Güncel

Erzincan’da Üstyapı Çalışması Sürüyor

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yol ve kaldırım çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Birçok mahallede eş zamanlı çalışan ekipler kaldırım, yol açma ve yeni imar bölgelerinde altyapı çalışmaları..

Erzincan’da Üstyapı Çalışması Sürüyor

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yol ve kaldırım çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Birçok mahallede eş zamanlı çalışan ekipler kaldırım, yol açma ve yeni imar bölgelerinde altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

İhtiyaç olan bölgelerde yeni kaldırım çalışması, kaldırım yenilemesi, yol açım ve yenileme çalışmaları yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Erzincan halkının ihtiyaçlarına zamanında çözüm üreterek vatandaşın yaşamını kolaylaştırıyor. Vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için gayret ile çalışan ekiplerin, şehir ve halk için gerekli düzenlemeleri yapmaya devam ediyor.

Yunus Emre Mahallesi 548 sokak ve Mimar Sinan Mahallesi’nde yeni imara açılan sokaklarda kaldırım çalışması yapan ekipler, Ulalar Yerleşkesi İnönü Mahallesi’nde ise vatandaşların mağduriyet yaşamaması için bozulan parke yolları onarırken, Yalnızbağ Yerleşkesi Osmangazi Mahallesi’nde yeni parke yol yapımına devam ediyor. Ekipler, şehrin muhtelif bölgelerinde oluşan bozulma ve altyapı tamiratları sonucu ortaya çıkan kötü görüntüleri gidermek, vatandaşın yolu, kaldırımları rahat kullanabilmelerini sağlamak için aralıksız çalışıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL