Güncel Haberler

Erbaa Belediye Başkanı Karagöl: Asfalt Türkiye Dergisi Doğru Yolda!

Yol, asfalt sektörüne yeni bir heyecan, farklı bir bakış açısı getiren Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısına olumlu geri dönüşler gelmeye devam ediyor. Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Erbaa Belediye Başkanı..

Erbaa Belediye Başkanı Karagöl: Asfalt Türkiye Dergisi Doğru Yolda!

Yol, asfalt sektörüne yeni bir heyecan, farklı bir bakış açısı getiren Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısına olumlu geri dönüşler gelmeye devam ediyor.

Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir’le bir araya geldi. Samimi bir havada geçen görüşme sonrası açıklama yapan Başkan Karagöl, Asfalt Türkiye Dergisi’nin dördüncü sayısında yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek “Eğitime, teknolojiye önem veriyoruz. Asfalt Türkiye Dergisi bu alanlarda doyurucu yazıları sayfalarına taşımış. Bütün Türkiye’den güncel haberler var. İçerik kalitesi üst seviyede. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir de Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’e desteklerinden dolayı teşekkür etti ve 2021 sezonundan güncel haberleri, ulaşıma, asfalta dair gelişmeleri takipçilerle paylaşmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL