Güncel Haberler

EKT Akü ve Maats İnşaat Makinaları 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

EKT Akü ve Maats İnşaat Makinaları 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

Forklift, istif makinası, hizmet araçları, motosiklet akülerinde sektörde öncü çalışmalar ortaya koyan EKT Akü, uluslararası standartlarda üretim sağlayan tesisiyle, Ar-Ge merkeziyle, müşteri ihtiyaçlarını nokta atışı tespit etmeyi sürdürüyor.

Uluslararası boru hattı projelerinde kullanılan makinaların, ekipmanların kiralanmasında, satışında, servisinde uzmanlaşan Maats İnşaat Makinaları, ayrıca dünya markası Fransız Manitou’nun ve Güney Kore devi Doosan Infracore’un Türkiye distribütörlüğünü üstleniyor.

EKT Akü ve Maats İnşaat Makinaları, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin altın sponsorları arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

EKT Akü, which has carried out pioneering studies in the sector in forklifts, stackers, service vehicles and motorcycle batteries, continues to identify customer needs point-by-point with its facility that provides production at international standards and its R&D center.

Specializing in the rental, sale and service of machines and equipment used in international pipeline projects, Maats İnşaat Makinaları also undertakes the distributorship of the world brand French Manitou and South Korean giant Doosan Infracore in Turkey.

EKT Akü and Maats İnşaat Makinaları are among the gold sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL