Güncel

Dr. Fatih Yonar: “Asfalt Türkiye Aile Olmanın En Güzel Örneğini Sergiliyor.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yazarlarıyla da buluşuyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ulaştırma Anabilim Dalı Başkanı Dr. Fatih Yonar, Asfalt Türkiye Dergisi’nin bu sayıda örnek bir vefa tablosu ortaya koyduğunu,..

Dr. Fatih Yonar: “Asfalt Türkiye Aile Olmanın En Güzel Örneğini Sergiliyor.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yazarlarıyla da buluşuyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ulaştırma Anabilim Dalı Başkanı Dr. Fatih Yonar, Asfalt Türkiye Dergisi’nin bu sayıda örnek bir vefa tablosu ortaya koyduğunu, aile olmanın güzelliğini okuyucularına yansıttığını söyledi.

“Asfalt plentlerini ele aldığım yazı dizisine devam ediyorum. Eğitim, teknoloji yazıları sektör çalışanlarına çok şey katacak. Özellikle Asfalt Sözlüğü alanında bir ilk. Meslektaşım İbrahim Sönmez Bey’in emeklerine sağlık. Asfalt Türkiye ekibiyle, 8. Asfalt Sempozyumu vesilesiyle Ankara’da bir araya geleceğim.” diyen Dr. Fatih Yonar, Asfalt Türkiye TV’de yayınlanan Reaksiyon programını da sözlerine ekledi.

Yonar, “Arşivlik bir programa imza atıyoruz. Çok kıymetli akademisyenleri konuk ediyoruz. Bilhassa ulaştırma, inşaat, üst yapı alanlarında eğitim alan bütün öğrenciler Reaksiyon’u seyretmeli.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL