Güncel

Doğanyol’da Yol Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Doğanyol Belediyesi, ilçede üstyapı çalışmaları ile ilçe halkının ulaşımını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda ilçede 9 mahalleyi kapsayan grup yolunda asfaltlama çalışması yapılıyor. Doğanyol genelinde çalışmalar aralıksız sürerken..

Doğanyol’da Yol Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Doğanyol Belediyesi, ilçede üstyapı çalışmaları ile ilçe halkının ulaşımını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda ilçede 9 mahalleyi kapsayan grup yolunda asfaltlama çalışması yapılıyor.

Doğanyol genelinde çalışmalar aralıksız sürerken ekipler asfalt serimi yapmaya devam ediyor.

Konurtay, Poyraz, Bahramlı, Akkent, Yalınca, Ulutaş, Mezra, Yeşilköy, Gevheruşağı Mahallelerindeki asfalt serim çalışmalarında alt yapı çalışması sonrasında ikinci kat asfalt serimi yapıldı.

Çalışmaları yerinde takip eden Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, ilçede yol konforunu artırma adına çalışmaların yoğunlaştırılarak devam edeceğini kaydetti.

Doğanyol ilçe genelinde vatandaşların yaşam kalitesini arttırma adına her alanda çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Bay, “Özellikle yolların konforunu arttırmak için çalışmalar yapıyoruz. Bugün itibariyle 9 mahallede çalışmalar yürütüyoruz. Buradaki çalışmalar bittiğinde diğer sıkıntılı yollarda da çalışma yapacağız.  İlçemizdeki yol güvenliğini ve konforunu arttırmak istiyoruz.  Başta Selahattin Gürkan başkanım olmak üzere tüm Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı daire başkanlığı personeline teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL