Genel Güncel

Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Ekipçe Asfalt Türkiye’yi Ziyaret Etti

Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısı Asfalt Türkiye ailesinin üyeleriyle buluşmaya devam ediyor. Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Siraç Yıldırım, Asfalt Türkiye Ankara Stüdyosu’ndaydı. Haber Yayın Sorumlusu..

Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Ekipçe Asfalt Türkiye’yi Ziyaret Etti

Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısı Asfalt Türkiye ailesinin üyeleriyle buluşmaya devam ediyor.

Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Siraç Yıldırım, Asfalt Türkiye Ankara Stüdyosu’ndaydı. Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi ile Asfalt Türkiye Dergisi’ni, 2022 sezonunu, hedefleri masaya yatıran Yıldırım, başarılarının tesadüf olmadığını ifade etti.

“Diyarbakır’ın en çok tercih edilen kurumuyuz. İş makinası operatörlüğü her geçen yıl cazip hâle geliyor. Güçlü bir eğitmen kadromuz var. Kursiyerlerimizi en iyi şekilde sınava hazırlıyoruz. Her sınav dönemi bizim için yeni bir eşik. Rekorlarla anılmak bizi motive ediyor.” diyen Mehmet Siraç Yıldırım, 2023 kayıtlarına büyük ilgi olduğunu belirtti.

Asfalt Türkiye Dergisi’nin ve Youtube kanalının sektörün sesi olduğunu kaydeden Yıldırım, Asfalt Türkiye ekibini tebrik etti, yeni sezonda başarılar diledi.

Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi de Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu çalışanlarına gösterdikleri ilgi sebebiyle teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL