Güncel

Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu, Asfalt Türkiye’ye Katıldı

Diyarbakır sürücü kursları sektöründe faaliyet gösteren ve yüksek başarı grafiğiyle Türkiye sıralamasında zirvede yer alan Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Asfalt Türkiye ailesine katıldı. “Asfalt Türkiye Platformunu yakından takip ediyoruz…

Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu, Asfalt Türkiye’ye Katıldı

Diyarbakır sürücü kursları sektöründe faaliyet gösteren ve yüksek başarı grafiğiyle Türkiye sıralamasında zirvede yer alan Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Asfalt Türkiye ailesine katıldı.

“Asfalt Türkiye Platformunu yakından takip ediyoruz. Çok samimi bir aile. İstedik ki, biz de bu ailede yer alalım. Asfalt Türkiye ekibini burada görmek harika.” diyen Diyar İş Makinaları Operatörlük Kursu Kurucu Başkanı Mehmet Siraç Yıldırım, hafta sonu gerçekleşen sınavlarda başarı geleneğini bozmadıklarını söyledi.

Mehmet Siraç Yıldırım, sınav sonuçlarının gurur verici olduğunu dile getirerek şu detayları paylaştı:

“Bir rekor daha kırdık. Bir günde 240 aday iş makinası sınavına girdi. Forklift adaylarımız %90, Greyder adaylarımız %100, Loder adaylarımız %99, Ekskavatör adaylarımız %98, Vinç adaylarımız %100, Finişer adaylarımız %100 başarı elde etti. Hepsini tebrik ediyoruz.”

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL