Güncel

Denizli Büyükşehir, 2021 Asfalt Sezonunu Verimli Geçirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2021 asfalt sezonunda 62 farklı güzergâhta asfalt serim çalışması yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri sezon öncesi 1. kat sathi kaplama yapım hazırlıklarını tamamladı…

Denizli Büyükşehir, 2021 Asfalt Sezonunu Verimli Geçirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2021 asfalt sezonunda 62 farklı güzergâhta asfalt serim çalışması yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri sezon öncesi 1. kat sathi kaplama yapım hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda ekipler asfalt dökülecek yollarda genişletme, kot çalışmaları ve sert virajları yumuşatma çalışmaları gerçekleştirdi. Yapılan ön hazırlığın ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri 1. ve 2. kat olmak üzere il genelinde 62 farklı güzergâhta toplamda 320 kilometrelik asfalt serdi.

Denizli’nin dört bir yanında yapılan asfalt çalışmaları ile vatandaşlar daha konforlu ve modern yollara kavuştu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verimli bir asfalt sezonu geçirdiklerini belirterek ihtiyaç duyulan bölgelerdeki çalışmaların birer birer tamamlanıp hizmete alındığını söyledi. Eksik kalan yolların da kısa sürede asfaltlanarak konforlu bir hale getirileceğini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Bizim tek derdimiz milletimize hizmet etmek, vatandaşlarımızın derdine derman olup mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak. Bunun için var gücümüzle geleceğe eser bırakmaya devam ediyoruz” dedi. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 19 ilçede, 616 mahallede ihtiyaçları gidermeyi sürdürdüğünü kaydeden Başkan Zolan, “vatandaşlarımızın verdiği destekle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yollarımız şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanalım inşaallah” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL