Güncel Haberler

Çözüm Makina ve Vega İş Makinaları, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Çözüm Makina ve Vega İş Makinaları, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

1997’den beri sektöre katkı sunan, Yanmar, Subaru, Ascorel, Carraro gibi dünya markalarını Türkiye pazarıyla buluşturan Çözüm Makina, 2020’de teknoloji üssünü faaliyete geçirerek sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Uluslararası standarttaki hidrolik kırıcı modelleri ve hidrolik kırıcı parçaları ile dünyada ülkemizi başarıyla temsil eden Vega İş Makinaları, müşterilerini doğru ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Vega İş Makinaları üstün teknolojisiyle yedek parça üretiminde de iddialı.

Çözüm Makina ve Vega İş Makinaları 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru içinde yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Çözüm Makina, which has been contributing to the sector since 1997 and bringing together world brands such as Yanmar, Subaru, Ascorel and Carraro with the Turkish market, strengthened its position in the sector by activating its technology base in 2020.

Vega İş Makinaları, which successfully represents our country in the world with its international standard hydraulic breaker models and hydraulic breaker parts, continues to bring its customers together with the right products. Vega Construction Machinery is also assertive in the production of spare parts with its superior technology.

Çözüm Makina and Vega İş Makinaları are among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL