Güncel Haberler

Caterpillar, 926, 930, 938 Mini Tekerlekli Yükleyicileri Pazara Sunuyor

Caterpillar, kullanımı kolay 926, 930, 938 mini tekerlekli yükleyicileri pazara sunuyor. Yeni nesil Cat 926, 930 ve 938 mini tekerlekli yükleyiciler, güvenliği artırmak, çalışmayı basitleştirmek, makinelerin genel kullanım ömründeki maliyetleri..

Caterpillar, 926, 930, 938 Mini Tekerlekli Yükleyicileri Pazara Sunuyor

Caterpillar, kullanımı kolay 926, 930, 938 mini tekerlekli yükleyicileri pazara sunuyor.

Yeni nesil Cat 926, 930 ve 938 mini tekerlekli yükleyiciler, güvenliği artırmak, çalışmayı basitleştirmek, makinelerin genel kullanım ömründeki maliyetleri azaltmak için çeşitli özellikleri beraberinde getirecek.

Cat Küresel Ürün ve Uygulama Uzmanı Joel Grimes, “Mini tekerlekli yükleyici portföyü, makinelerin İsviçre çakısıdır. Zor olan, onları çeşitli uygulamalarda başarılı hale getirebilmektir.” dedi.

Yeni yükleyicilerde tarım, atık, ormancılık, agrega ve kar temizleme uygulamalarına yönelik farklı sektörlere özel çözümler geliştirildi.

“Caterpillar, güvenliğe odaklanan bir şirket. Bayilerimiz ve müşterilerimiz bu alanda liderlik etmemize yardımcı olmamızı bekliyor.” diyen Grimes, yeni mini tekerlekli yükleyicilerin standart ve opsiyonel güvenlik yenilikleri sunacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL