Güncel Haberler

Case İş Makineleri, ConExpo 2023’te Hangi Makinelerini Sergiliyor?

ABD’nin sektöre yön veren markalarından Case İş Makineleri, ConExpo 2023’te ziyaretçilerin odağında olacak. Şirket yetkilileri, talebi karşılamak için tesislerinin kapasitesini arttırdığını açıkladı. Kansas’taki CNH Industrial fabrikasında, Case ve New Holland..

Case İş Makineleri, ConExpo 2023’te Hangi Makinelerini Sergiliyor?

ABD’nin sektöre yön veren markalarından Case İş Makineleri, ConExpo 2023’te ziyaretçilerin odağında olacak.

Şirket yetkilileri, talebi karşılamak için tesislerinin kapasitesini arttırdığını açıkladı. Kansas’taki CNH Industrial fabrikasında, Case ve New Holland CTL’leri, SSL’leri, Case Minotaur DL550 dozer yükleyiciyi üreten üçüncü bir vardiya var.

Case İş Makineleri, mevcut N Serisini tamamlayacak beş yeni beko modelini Las Vegas’ta tanıtacak.

Tam yüklü modellere göre daha kolay ve daha ucuz çalışacak şekilde inşa edilmiş 74 beygir gücünde tam boyutlu bir “verimlilik” makinesi olarak tanımlanan Utility Plus Beko, vitrinde yer alacak. Teknik ekip, kullanıcının ihtiyaçlarına göre daha premium bir sürüme geçilmesinin mümkün olduğunu belirtti.

Nostalji hayranları için “Construction King” ismi yeni, daha büyük Case beko yükleyicilere geri dönecek. Buna, yükleyici tarafında daha fazla çok yönlülük sağlamak için alet taşıyıcı tarzı bir ön ucu geri getiren bir merkez pivot makine olan 580SV Construction King de dahil. Case, modeli basit ama sağlam olarak tanımlıyor.

695SV Construction King Beko da ConExpo vitrininde olacak. Dört tekerlekten direksiyona, büyük uyumlu lastiklere ve yengeç direksiyon kabiliyetine sahip birinci sınıf bir ünite ziyaretçileri bekleyecek.

Case, Tobroco-Giant ile yaptığı son anlaşma sayesinde mini tekerlekli yükleyicileri de piyasaya sürecek. ConExpo’da elektrikli SL22EV kompakt yükleyici dahil olmak üzere üç makine olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL