Güncel

Çaldıran’da Asfalt Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Van’ın Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari’nin girişimleri ile başlatılan yol asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Van Büyükşehir ile Çaldıran belediyelerinin ortak yürüttüğü çalışmalarla deforme olmuş ya da kullanılmaya uygun olmayan..

Çaldıran’da Asfalt Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Van’ın Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari’nin girişimleri ile başlatılan yol asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Van Büyükşehir ile Çaldıran belediyelerinin ortak yürüttüğü çalışmalarla deforme olmuş ya da kullanılmaya uygun olmayan ana yollarda asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yapılan aplikasyon çalışmaları doğrultusunda Başeğmez, Erginler, Yukarı Kuyucak, Yassıtepe, Han ve Demircik mahalleleri ile ilçe merkezinde bulunan mezbahâne yolları asfaltlanarak hizmete açıldı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ensari, ulaşımda var olan sorunları tek tek çözdüklerini belirterek, “İlçe kırsalından bulunan Başeğmez, Erginler, Yukarı Kuyucak, Yassıtepe, Han ve Demircik mahallelerimiz ile ilçe merkezimizde bulunan mezbahane yolumuzda asfaltlama çalışmalarımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Mevsim sonuna kadar çalışmalarımız sürecek. Yapılan yollar uzun vadede halkımızın ulaşımına katkı sunacaktır. Amacımız halkımıza hizmet ederek hayır dualarını alabilmektir” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL