Güncel Haberler

Borusan CAT ve Çukurova Ziraat 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Borusan CAT ve Çukurova Ziraat 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

1994 yılından bu yana dünyanın öncü markası Caterpillar’ı Türkiye pazarında başarıyla temsil eden Borusan CAT, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Uzak Doğu Rusya’da Caterpillar’ın tek temsilcisi. Borusan CAT, makine satış, kiralama, ikinci el satış seçenekleri ile müşterilerini çözümsüz bırakmıyor.

Çukurova Holding çatısı altında hizmet veren Çukurova Ziraat, 1962 yılından beri tarımdan inşaat sektörüne kadar Türkiye’nin yakın tarihine yatırım yapıyor, Case, Astra, Sumitomo, Hyster, Sany gibi dünya markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini istikrarla sürdürüyor.

Borusan CAT ve Çukurova Ziraat, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru içinde yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Borusan CAT, which has successfully represented Caterpillar, the world’s leading brand, in the Turkish market since 1994, is the sole representative of Caterpillar in Azerbaijan, Georgia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Far East Russia. Borusan CAT does not leave its customers without a solution with its machine sales, leasing and second-hand sales options.

Serving under the roof of Çukurova Holding, Çukurova Ziraat has been investing in Turkey’s recent history from agriculture to the construction sector since 1962 and continues its sales and after-sales services of world brands such as Case, Astra, Sumitomo, Hyster and Sany with stability.

Borusan CAT and Çukurova Ziraat are among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL