Güncel Haberler

Betonstar ve Hasel İstif Makineleri 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Betonstar ve Hasel İstif Makineleri 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

2008’den beri kamyon üzeri ve sabit beton pompalarının üretiminde, satışında, ihracatında sektöre katkılar sunan Betonstar, 100.000 m²’lik üretim alanında çalışmalarına devam ediyor. Betonstar, farklı kıtalardaki bayi ağıyla, yılda yaklaşık 2.500 ton saç malzeme keserek ürettiği beton pompasını müşterilerine ulaştırıyor.

1985 yılından bu yana sektörde öncü çalışmalara imza atan, Türkiye’nin 14 noktasına ulaşarak müşterilerine nokta atışı çözümler sunan Hasel İstif Makineleri, LINDE MH, BAOLI, COMBILIFT ve LIFTFIT markalarını Türkiye pazarında başarıyla temsil ediyor.

Betonstar ve Hasel İstif Makineleri, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru arasında yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Betonstar which has been contributing to the sector in the production, sales and export of on-truck and stationary concrete pumps since 2008, continues to work in its 100.000 m² production area. Betonstar, with its dealer network in different continents, delivers the concrete pump it produces by cutting approximately 2,500 tons of sheet material per year to its customers.

Hasel İstif Makineleri, which has been carrying out pioneering works in the sector since 1985 and offering pinpoint solutions to its customers by reaching 14 points in Turkey, successfully represents LINDE MH, BAOLI, COMBILIFT and LIFTFIT brands in the Turkish market.

Betonstar and Hasel İstif Makineleri are among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL