Güncel

Beşir Kemal Ustaoğlu: Asfalt Türkiye Dinamik Bir Ekibe Sahip

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yazarlarıyla buluşuyor. Ekonomist, yönetici ve eğitmen kimliğiyle yüzlerce genç girişimciyle, şirket yöneticisiyle buluşup onlara sektörel tecrübelerini aktaran Beşir Kemal Ustaoğlu, Asfalt Türkiye Dergisi’nin güçlü, dinamik..

Beşir Kemal Ustaoğlu: Asfalt Türkiye Dinamik Bir Ekibe Sahip

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yazarlarıyla buluşuyor.

Ekonomist, yönetici ve eğitmen kimliğiyle yüzlerce genç girişimciyle, şirket yöneticisiyle buluşup onlara sektörel tecrübelerini aktaran Beşir Kemal Ustaoğlu, Asfalt Türkiye Dergisi’nin güçlü, dinamik bir ekibe sahip olduğuna dikkat çekti.

“Ekip uyumu olmadan yol alamazsınız. O enerjinin karşıya geçmesi şart. Asfalt Türkiye ailesi kıymetli bir ferdini ahirete uğurladı. Arşivlik kıymette bir sayı hazırlanmış. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diyen Beşir Kemal Ustaoğlu, içerik kalitesinin okuyucuyu dergiye bağladığını belirtti.

Yollarda Öğrendiklerim başlıklı yazısını seri şekilde devam ettireceğini söyleyen Ustaoğlu, “hayat bir yolculuk. Süresini bilemiyoruz. Bildiğimiz tek bir şey var: Bize tanınan zamanı nasıl doldurduğumuz… Verimli bir kariyerim oldu. Tecrübelerimi paylaşmak bana büyük mutluluk veriyor.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL