Balıkesir’de Asfalt Çalışmaları Hızlandı

  Vatandaşların daha güvenli, konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Burhaniye, Ayvalık ve Edremit’te sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde vatandaşların..

Balıkesir’de Asfalt Çalışmaları Hızlandı

 

Vatandaşların daha güvenli, konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Burhaniye, Ayvalık ve Edremit’te sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde vatandaşların ulaşımlarını rahat ve modern şekilde sağlayabilmeleri için projelerini bir bir hayata geçiriyor. Program dâhilinde yol çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda; Burhaniye İskele Mahallesi Kabaağaç Caddesi’nde, Edremit Zeytinli Mahallesi 3091. Sokak’ta ve Ayvalık Küçükköy Kavşağı’nda sıcak asfalt serimi yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi; 1360 metre uzunluğunda, 12 metre genişliğindeki Burhaniye Kabaağaç Caddesi ile 900 metre uzunluğunda, 10 metre genişliğindeki Ayvalık Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Küçükköy Kavşağı’nda asfaltlama çalışmalarına hızlı bir şekilde sürdürüyor.

2 bin 900 metre uzunluğunda, 7 buçuk metre genişliğinde Edremit Zeytinli Mahallesi 3091. Sokak’ta asfalt çalışmasını başlatan Büyükşehir ekipleri bir yandan yeni yolları sürücüler için güvenli ve konforlu hale getirirken diğer yandan bozuk yollarda bakım ve onarım çalışmalarını rutin şekilde gerçekleştiriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL