Güncel

Balıkesir Altıeylül Belediyesi Yolları Konfora Kavuşturuyor

Yağışlı kış aylarından önce yol iyileştirme ve asfalt yapım çalışmalarına aralıksız devam eden Balıkesir Altıeylül Belediyesi, özellikle trafiğin işlek olduğu, dolmuş-otobüs gibi toplu taşıma hatlarının yoğun bir şekilde çalıştığı ana..

Balıkesir Altıeylül Belediyesi Yolları Konfora Kavuşturuyor

Yağışlı kış aylarından önce yol iyileştirme ve asfalt yapım çalışmalarına aralıksız devam eden Balıkesir Altıeylül Belediyesi, özellikle trafiğin işlek olduğu, dolmuş-otobüs gibi toplu taşıma hatlarının yoğun bir şekilde çalıştığı ana arterlerde faaliyet gösteriyor. Yürütülen çalışmalar ile vatandaşların konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi hedefleniyor.

Atatürk Caddesi üzerinde yürütülen asfalt yapım ve yol iyileştirme çalışmaları tamamlanırken, Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde devam eden çalışmalarda sona yaklaşıldı. Altıeylül Belediyesi’nce yürütülen yol çalışmalarının kış ayı öncesi hızlı bir şekilde ilerlediğini dile getiren Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “Yaklaşık 10 bin metrelik asfalt yapım ve yol iyileştirme çalışmalarımıza yaklaşan kış ayı öncesi sahadaki ekiplerimizle aralıksız devam ediyoruz. Hava şartlarının el verdiği ölçüde çalışmalarımızı hızlı bir şekilde bitirmeye çalışırken diğer yandan da vatandaşlarımızın şehir içi konforunu arttırabilecek diğer planlamalar üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle şehir içi toplu taşıma araçlarının yoğun olarak kullanıldığı, trafiğin bir o kadar yoğun olduğu ana arterlerde yürüttüğümüz asfalt yenileme ve yol yapım çalışmalarıyla vatandaşlarımızın konforunu ön planda tutuyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL