Güncel

Bakan Müşaviri Fethi Turgut: “Asfalt Türkiye’ye Başarılar Diliyorum.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yol, asfalt endüstrisinin bütün birimlerine ulaşmaya devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulunan Asfalt Türkiye ekibi, Bakan Müşaviri Fethi Turgut ile samimi bir görüşme..

Bakan Müşaviri Fethi Turgut: “Asfalt Türkiye’ye Başarılar Diliyorum.”

Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı yol, asfalt endüstrisinin bütün birimlerine ulaşmaya devam ediyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulunan Asfalt Türkiye ekibi, Bakan Müşaviri Fethi Turgut ile samimi bir görüşme gerçekleştirdi.

Asfalt Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir’e Türkiye’nin ulaşımda, üstyapıda geldiği noktayı örneklerle anlatan Turgut, eğitimin, detaylara vâkıf olmanın sahada hayatî önem taşıdığını vurguladı.

“Türkiye ulaşımda bir marka. Karayolları Genel Müdürlüğümüz, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ile uyum içinde çalışıyor. 1915 Çanakkale Köprüsü’nde geri sayım devam ediyor. Heyecanlıyız.” diyen Bakan Müşaviri Fethi Turgut, kaliteli yayıncılık anlayışından dolayı Asfalt Türkiye ekibine teşekkür etti.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir de ülkemizin ulaşımda, yolda, üstyapı uygulamalarında dünyaya örnek projeler ortaya koyduğunu söyledi ve “Sayın Turgut’a nazik misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL