Yaşam

Bağlar Belediyesi’nden Hastaneye Asfalt Hizmeti

Diyarbakır Bağlar Belediyesi, kendi sorumluluk bölgesinde bulunmayan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin bulunduğu bölgeyi asfaltlayarak hastane personelinin ve hastaneye gelen vatandaşların yüzünü güldürdü. Bağlar Belediyesi, Karacadağ bazalt taşından ürettiği uzun ömürlü ve..

Bağlar Belediyesi’nden Hastaneye Asfalt Hizmeti

Diyarbakır Bağlar Belediyesi, kendi sorumluluk bölgesinde bulunmayan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin bulunduğu bölgeyi asfaltlayarak hastane personelinin ve hastaneye gelen vatandaşların yüzünü güldürdü.

Bağlar Belediyesi, Karacadağ bazalt taşından ürettiği uzun ömürlü ve kaliteli asfaltla ilçenin yanı sıra ilçe sınırları dışında bulunan kuruluşların bulunduğu bölgeleri de hizmetle tanıştırıyor. Talep üzerine, uzun yıllardır asfaltlanmadığı için kullanılamaz hale gelen ve özellikle yağışlı günlerde kötü bir görüntü oluşturan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin bulunduğu alanda asfalt çalışması yapıldı.

Çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hastane kampüsündeki vatandaşlarla da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin pandemi sürecinde önemli bir sorumluluk üstlendiğini belirten Beyoğlu, “Bu kritik süreçte fedakârca çalışan sağlık kahramanlarımızı tebrik ediyorum. Onlara desteğimiz tamdır. Huzurlu bir ortamda görev yapmaları için hastane bölgemizi kendi üretimimiz olan asfaltla güzelleştirdik. Hamd olsun, bazalt taşından ürettiğimiz uzun ömürlü ve kaliteli asfalt şehrimizin tamamına yetecek kadar var. Bizim için önemli olan insanımızın hak ettiği huzurlu koşullarda yaşamasıdır.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL