Aydın Büyükşehir’den Didim’e Sıcak Asfalt

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığınca Didim’de üstyapı çalışmalarına başlandı. Didim’in en işlek caddelerinden İnönü Bulvarı’nda sıcak asfalt çalışması kapsamında altyapı çalışmaları gerçekleştiriliyor. Belediye kavşağından Abalı kavşağına kadar 8..

Aydın Büyükşehir’den Didim’e Sıcak Asfalt

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığınca Didim’de üstyapı çalışmalarına başlandı. Didim’in en işlek caddelerinden İnönü Bulvarı’nda sıcak asfalt çalışması kapsamında altyapı çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediye kavşağından Abalı kavşağına kadar 8 km geliş ve 8 km gidiş olmak üzere toplam 16 km’lik bulvarda yapılacak sıcak asfalt çalışması yaz sezonu öncesi tamamlanarak bulvar hizmete açılacak.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, ilçenin en işlek caddelerinden İnönü Bulvarı’na sıcak asfalt döşenmesiyle birlikte şehrin daha güzel bir hale geleceğini kaydederek, “Çalışmaların yaz sezonu öncesinde tamamlanmasını bekliyoruz. Gidiş ve geliş olmak üzere toplam 16 km’lik yolda çalışmaların, tam kapanma kararıyla birlikte daha hızlı süreceğini düşünüyoruz. Vatandaşların ve sürücülerin bu noktada duyarlı ve dikkatli olmalarını istiyoruz. En kısa sürede çalışmaların tamamlanmasını bekliyoruz. Bu anlamda bizlere her zaman destek olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL