Güncel Haberler

Asya Asfalt Vites Düşürmüyor

Sektörün köklü markalarından Asya Asfalt’ın deneyimli ekibi, 2022 yol, asfalt sezonunda fırtına gibi esiyor, dört bir koldan farklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Asya Asfalt ekipleri, hızlı tren projesi kapsamında Gebze-Dilovası arasında 7..

Asya Asfalt Vites Düşürmüyor

Sektörün köklü markalarından Asya Asfalt’ın deneyimli ekibi, 2022 yol, asfalt sezonunda fırtına gibi esiyor, dört bir koldan farklı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Asya Asfalt ekipleri, hızlı tren projesi kapsamında Gebze-Dilovası arasında 7 km’lik finişerli balans seriminde sona yaklaştı. 2,5 km’si çift şeritten oluşan proje sona erdiğinde ray döşeme aşamasına geçilecek.

İzmit-Kocaeli mahallelerinde, Kandıra köylerinde 1 aydır hummalı şekilde pmt ve asfalt odaklı çalışan Asya Asfalt, mahalle, köy yollarına konfor getiriyor.

Kütahya-Simav-Emet Devlet Yolu’na da adım atan Asya Asfalt ekipleri, toplam 4 km’lik kısmı (2 km sağ şerit, 2 km sol şerit) asfaltlayıp çalışmayı sonlandırdı.

Çayırova ve Darıca Belediyeleri’nin çözüm ortağı hâline gelen Asya Asfalt, belediyelere bağlı mahallelerde pmt ve asfalt çalışmasına devam ediyor.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL