Genel Güncel

ASMÜD Genel Sekreteri Zeliha Temren: Asfalt Türkiye’de Yazmak Mutluluk Verici

Asfalt Türkiye Dergisi, değerli yazarlarıyla buluşuyor. Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği Genel Sekreteri Zeliha Temren ile bir araya geldi. Asfaltın Döngüsel Ekonomiye Katkısı başlıklı..

ASMÜD Genel Sekreteri Zeliha Temren: Asfalt Türkiye’de Yazmak Mutluluk Verici

Asfalt Türkiye Dergisi, değerli yazarlarıyla buluşuyor.

Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği Genel Sekreteri Zeliha Temren ile bir araya geldi.

Asfaltın Döngüsel Ekonomiye Katkısı başlıklı yazısı ile Asfalt Türkiye okuyucularına merhaba diyen Zeliha Temren, büyük emeklerle hazırlanan dergide yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Türkiye Asfalt Müteahhitleri Derneği’nin 1996 yılından beri asfalt sektörüne mühim katkılarda bulunduğunu belirten Temren, endüstrinin ihtiyaç duyduğu sürdürülebilir politikalar, stratejiler doğrultusunda farkındalık yaratan çalışmalar ortaya koyduklarını açıkladı.

“Zeliha Temren Hanımefendi, araştıran, meselelere çok boyutlu bakan bir isim. İlk yazısıyla yazarlarımız arasında katıldı. Kendisine minnettarız.” diyen Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, Asfalt Türkiye-ASMÜD işbirliğinin uzun soluklu olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL