Güncel Haberler

Asfalt Türkiye’den İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM’e Ziyaret

Asfalt Türkiye ekibinden İş ve inşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM’e nezaket ziyareti… Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, İŞİM koordinatörü Fevzi Gökalp ile bir araya geldi, 23-26 Mayıs tarihlerinde Moskova’da..

Asfalt Türkiye’den İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM’e Ziyaret

Asfalt Türkiye ekibinden İş ve inşaat Makineleri Kümelenmesi İŞİM’e nezaket ziyareti…

Asfalt Türkiye Haber Yayın Sorumlusu Sami Terzi, İŞİM koordinatörü Fevzi Gökalp ile bir araya geldi, 23-26 Mayıs tarihlerinde Moskova’da yapılan Uluslararası İş Makinaları ve Teknolojileri Fuarı’ndan izlenimler masaya yatırıldı.

“Kümelenmemiz 2007’den beri Ankara Ostim’deki markalarımızın yanında. Farklı sektörlerde ortaya konulan ürünlerin yeni pazarlara ulaşması için el birliğiyle çalışıyoruz.” diyen Fevzi Gökalp fuarların önemine değindi.

Moskova’daki fuarın verimli geçtiğini vurgulayan Gökalp, “Başkanımız Dr. Ayşe Beltan Saraçoğlu ile birlikte ekipçe markalarımızı ziyaret ettik, sinerjiye katkıda bulunduk. İŞİM’e üye markalarımızın sayısı artıyor. İhracat hedefleri güncelleniyor.” dedi.

İŞİM’in vizyonunun, olumlu enerjisinin dünya ve Türkiye ölçeğinde rahatlıkla fark edildiğini söyleyen Sami Terzi, İŞİM ailesine başarılar diledi, Sayın Gökalp’e Asfalt Türkiye Dergisi’nin son sayısını takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL