Güncel

Asfalt Türkiye Dergisi, Okurlarına Bir Bir Ulaşıyor

Yol, asfalt sektörünün güçlü yüzü Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı Asfalt Türkiye ailesinin değerli katılımcılarına bir bir ulaşıyor. Tamyol Asfalt’ın Gebze’deki asfalt fabrikasını ziyaret eden Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir,..

Asfalt Türkiye Dergisi, Okurlarına Bir Bir Ulaşıyor

Yol, asfalt sektörünün güçlü yüzü Asfalt Türkiye Dergisi’nin beşinci sayısı Asfalt Türkiye ailesinin değerli katılımcılarına bir bir ulaşıyor.

Tamyol Asfalt’ın Gebze’deki asfalt fabrikasını ziyaret eden Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, son sayıyı Tamyol Asfalt Gebze Asfalt Fabrikası Müdürü Ali Acar’a takdim etti.

Asfalt Türkiye ailesinde yer almaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Ali Acar, 2021 sezonunu verimli şekilde geçirdiklerini, prensiplerinden taviz vermeden yollarına devam ettiklerini söyledi.

“Desteklerinden ötürü Sayın Hüseyin ve Fatih Demiralp Bey’lere teşekkür ediyorum. Kurumsal çizgimizi muhafaza ederek güncel yönetim anlayışını benimsemek, yerli detaylarla o anlayışı zenginleştirmek bizim için vazgeçilmez kıymette.” diyen Acar, 2022’den umutlu olduklarını kaydetti.

Tamyol Asfalt ailesine teşekkürlerini ileten Harun Demir, ekipçe sektörün sesi olmayı sürdüreceklerini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL