Genel

Asfalt Türkiye Dergisi Dördüncü Sayısı ÇIKTI

Dosya konularıyla, makaleleriyle, söyleşileriyle dikkat çeken, ilk sayıdan itibaren ilgi odağı hâline gelen Asfalt Türkiye Dergisi’nin dördüncü sayısı raflardaki yerini aldı. Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, yüksek içerik kalitesini bu..

Asfalt Türkiye Dergisi Dördüncü Sayısı ÇIKTI

Dosya konularıyla, makaleleriyle, söyleşileriyle dikkat çeken, ilk sayıdan itibaren ilgi odağı hâline gelen Asfalt Türkiye Dergisi’nin dördüncü sayısı raflardaki yerini aldı.

Genel Yayın Yönetmeni Harun Demir, yüksek içerik kalitesini bu sayıda da sürdürdüklerini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Demir, “Bütün Türkiye, bütün emekçiler kadrajımıza giriyor. Müşterilerimiz ile temas hâlindeyiz. Sektöre getirdiğimiz kucaklayıcı bakış açısını sürdürmekte kararlıyız. Yeni sayımız hayırlı olsun. Başta Erbaa Belediyesi olmak üzere dergimize katkıda bulunan, dergimizin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Asfalt Türkiye Dergisi Editörü Hayri Alper Gerkuş da 2020’nin Ocak ayında yayın hayatına merhaba diyen Asfalt Türkiye’nin, yükselen bir ivme ile yoluna devam ettiğini, dijital yayıncılığın önemli bir aktörü haline geldiğini söyledi. Asfalt Türkiye Dergisi’nin dördüncü sayısında sektörün prestijli markalarının bulunduğunu belirten Gerkuş, “İçeriğimiz genişliyor. Teknolojiden, eğitime, ilk kez bu sayıda okuyacağınız asfalt sözlüğünden, firma rehberine varıncaya dek okurlarımızın ilgi alanlarına hitap edecek bir sayı hazırladık. Yorgunluğumuza değdi. Projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. 2021’i hedeflerimize ulaşmış şekilde kapatmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL