Güncel Haberler

Ascendum Türkiye ve Marubeni Dağıtım & Servis, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek. 3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi..

Ascendum Türkiye ve Marubeni Dağıtım & Servis, 3. Uluslararası Kiralama Zirvesi’nde!

İMDER ve İSDER işbirliğiyle yapılacak 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, sektör devlerini bir araya getirecek.

3-4 Ekim 2023’te Crowne Plaza İstanbul’da yapılacak zirveye dünya markalarının ilgisi sürüyor.

Volvo İş Makinaları, SDLG İş Makinaları, SANY paletli vinç, Metso Kırma Eleme Ekipmanları’nın Türkiye distribütörü Ascendum TÜRKİYE, altyapı, yol, inşaat, madencilik projelerinde başrolde olmaya devam ediyor.

Japon Marubeni Corporation’a bağlı birçok uluslararası markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Marubeni Dağıtım ve Servis, Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy, Montabert markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini istikrarla sürdürüyor.

Ascendum TÜRKİYE ve Marubeni Dağıtım ve Servis, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nin 21 ana sponsoru içinde yer alıyor.

The 3rd International Construction and Material Handling Equipment Congress & Rental Summit, which will be held in cooperation with IMDER and ISDER, will bring together the giants of the sector.

The interest of world brands in the summit to be held at Crowne Plaza Istanbul on October 3-4, 2023 continues.

Ascendum TÜRKİYE, the distributor of Volvo Construction Equipment, SDLG Construction Machinery, SANY crawler crane, Metso Crushing Screening Equipment in Turkey, continues to play a leading role in infrastructure, road, construction and mining projects.

Marubeni Dağıtım ve Servis, which undertakes the distributorship of many international brands affiliated to Japanese Marubeni Corporation in Turkey, continues its sales and after-sales services of Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy and Montabert brands with stability.

Ascendum TÜRKİYE and Marubeni Dağıtım ve Servis, are among the 21 main sponsors of the summit.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL