Güncel Haberler

Altınkayısı Bulvarı’nda yol çizgi ve işaretlemeleri yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi kent genelinde can ve mal kayıplarının yaşanmaması, yaya ve araç trafik akışının daha düzenli olabilmesi için yol çizgi çalışmalarına devam ediyor. Malatya merkez ve ilçelerinde var olan,..

Altınkayısı Bulvarı’nda yol çizgi ve işaretlemeleri yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi kent genelinde can ve mal kayıplarının yaşanmaması, yaya ve araç trafik akışının daha düzenli olabilmesi için yol çizgi çalışmalarına devam ediyor.

Malatya merkez ve ilçelerinde var olan, yeni açılan ve asfaltlanan yollarda çalışmalarını sürdüren ekipler, trafik yoğunluğuna göre gündüz ve gece yol çizgi ve levhalama çalışmalarını sürdürüyor. Malatya’da trafik ve ulaşım anlamında yol çizgi ve uyarı levhaları noktasında çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi, yol işaretleme ve levha çalışmalarını Altınkayısı Bulvarı’nda tamamladı. Yapılan çalışmaları yakinen takip eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Altınkayısı Bulvarı’nda yapılan çalışmaları inceleyerek çalışmaları yapan personellerle bir araya geldi.

Malatya genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Şişman, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımızın Malatya’da yeni yolların açılması ve yol ağlarının iyileştirilmesiyle ilgili hedefleri bellidir. Bu hedefler doğrultusunda Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığımızın özellikle yapmış olduğu yolların ve Büyükşehir Belediyemizin sorumlu olduğu yolların trafiğin sigortası sayılan yol çizgi ve levha çalışmalarımızı yapıyoruz. Sürücülerimizden isteğimiz kazaların yaşanmaması için trafik çizgi ve işaretlemelerini uymalarıdır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL