Genel

Alanya Türkler ve Toslak’ta Yeni Yol Çalışması

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Toslak ve Türkler mahallelerindeki yollarda bakım, onarım ve genişletme çalışması başlattı. Başkan Yücel, “Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi. Alanya Belediyesi tarafından aralıksız süren..

Alanya Türkler ve Toslak’ta Yeni Yol Çalışması
Kesintisiz ulaşım hedefi…

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Toslak ve Türkler mahallelerindeki yollarda bakım, onarım ve genişletme çalışması başlattı. Başkan Yücel, “Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.

Alanya Belediyesi tarafından aralıksız süren yol çalışmaları kapsamında, Toslak Mahallesi Ketenlik mevkiinde yeni yol çalışması başlatıldı. 4 kilometre uzunluğundaki ana yolda başlatılan genişletme çalışması ile Konaklı-Toslak Mahallesi arasında rahat ve güvenli bir ulaşım hedefleniyor. Çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren bölge halkı, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.

Batı mahallelerinde kesintisiz ulaşım için çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Türkler Mahallesi’nde eski Antalya yolu ile sahil arasında 1200 metre yeni yol çalışması gerçekleştirdi. Yeni yol ile kuzeydeki yerleşim alanları ile sahil arasındaki kopukluğu gidermeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “İlçe genelinde yol ve altyapı noktasında aralıksız olarak çalışma yürütüyoruz. Merkezden yaylalara, doğudan batıya her noktada bir çalışmamız var. Amacımız vatandaşlarımıza alt ve üstyapısı ile konforlu bir kentte yaşamanın mutluluğunu verebilmek. Bu yönde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL