Güncel

Alanya Belediyesi Asfalt Hedefini Tutturdu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in 2021 yılı asfalt sezonu için belirlediği 110 kilometre yol ağını asfaltlamak için çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 110 kilometre hedefini aşarak..

Alanya Belediyesi Asfalt Hedefini Tutturdu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in 2021 yılı asfalt sezonu için belirlediği 110 kilometre yol ağını asfaltlamak için çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 110 kilometre hedefini aşarak 177 kilometre yolu asfaltladı.

Asfaltlama çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Asfalt sezonu başında muhtarlarımızla tek tek görüşerek oluşturduğumuz program dahilinde yaz sezonunda 110 km asfalt dökerek, doğu, batı mahalleleri ile onlara bağlı yayla yollarında asfalt ve yol ile ilgili tüm talepleri yerine getireceğimizi söylemiştik. Şu an vatandaşlarımızın taleplerinin de üstünde bir yol ve asfalt çalışması gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın yol ve asfaltla ilgili sorunlarını ortadan kaldırmak için 5 şantiye, 3 ayrı asfalt ekibimizle yoğun bir çalışma temposuna girdik. Öncelikle mevcut yollarda asfalt hazırlığı kapsamında altyapı ve düzenleme yaptık. Genişletme çalışmalarımızla yollarımızı güvenli hale getirdik. Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımıza verdiğimiz taahhütlerin yerine gelmesinden dolayı mutluyuz. Çalışmalarımız Alanya halkının refahı için aralıksız devam edecek.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL