Güncel

Aksaray’a 50 Metrelik Yeni Bulvar

Aksaray’da kış şartları sebebiyle çalışmalara ara verilen 50 metrelik yeni bulvarda iklim şartlarının elverişli hale gelmesi ile çalışmalar yeniden başlatıldı. Hızla büyüyen ve gelişen Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer,..

Aksaray’a 50 Metrelik Yeni Bulvar

Aksaray’da kış şartları sebebiyle çalışmalara ara verilen 50 metrelik yeni bulvarda iklim şartlarının elverişli hale gelmesi ile çalışmalar yeniden başlatıldı.

Hızla büyüyen ve gelişen Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ulaşım alternatiflerinin artırılmasını sağlamak ve şehrin planlı büyümesi için yeni bulvar çalışması başlatmıştı.

Hassasiyetle planlanan 50 metrelik yeni bulvarda öncelikle yol açma ve alt yapı çalışmaları yapıldı. Altyapı eksikliklerinin ardından başlanılan Mekanik Stabilizasyon Plenti (PMT) serimine ve zemin güçlendirme çalışmalarına devam ediliyor.

PMT seriminin tamamlanmasından sonra sıcak asfalt serimi yapılarak yol vatandaşların kullanımına hazır hale gelecek. Yeni bulvar Aksaray’ın yollar arası bağlantılar ve mesafelerin kısalmasına sağlayarak Aksaray’ın büyümesine katkı sağlayacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL