Genel

Aksaray Ortaköy Belediyesi Sezona Teknofalt Plentiyle Giriyor

Aksaray Ortaköy Belediyesi 2021 asfalt sezonu hazırlıklarına devam ediyor. Bu kapsamda önemli adımlar atan Ortaköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 30 Mart 2021 tarihinde 120 Ton/Saat kapasiteli Batch Sabit Asfalt Plent..

Aksaray Ortaköy Belediyesi Sezona Teknofalt Plentiyle Giriyor

Aksaray Ortaköy Belediyesi 2021 asfalt sezonu hazırlıklarına devam ediyor. Bu kapsamda önemli adımlar atan Ortaköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 30 Mart 2021 tarihinde 120 Ton/Saat kapasiteli Batch Sabit Asfalt Plent ihalesi düzenledi ve ihalenin yüklenici firması Teknofalt oldu.

Plent üretiminde Türkiye’de ve dünyada adından sıklıkla söz ettiren Teknofalt, ihale sonrası üretime vakit kaybetmeden başladı. Teknofalt Genel Müdürü Hasan Kardaş ile bir araya gelen Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir yaptığı açıklamada, yatırımlarının ilçe geleceğine yön vereceğine değindi.

Başkan Özdemir, “Verimli bir sezon geçirmeyi ümit ediyoruz. İhalemizi sorunsuz tamamladık. Ahmet Köyü mevkiindeki asfalt şantiyesi sahasındaki uygun alana plentimiz kurulacak. Teknofalt ekibi üretim sürecine devam ediyor. Hasan Kardaş Bey’e yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Teknofalt Genel Müdürü Hasan Kardaş da 2021 hedefleri doğrultusunda azimle çalıştıklarını belirterek “tecrübeli kadromuzla dünya standartlarını yakaladık. Gururluyuz. Ortaköy Belediyemiz çok yakında plentine kavuşacak. Kendilerine verimli bir sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL