Güncel

Akerma Makina, Azerbaycan Yollarına Kalite Getirecek

Yol, asfalt sektörünün önemli markalarından Akerma Makina, yurt dışı yatırımları kapsamında ses getiren bir hamlede bulundu ve Azerbaycan’ın üçüncü büyük şehri Gence’ye ofis açtı. Akerma Makina Gence Ofisi, yol, asfalt,..

Akerma Makina, Azerbaycan Yollarına Kalite Getirecek

Yol, asfalt sektörünün önemli markalarından Akerma Makina, yurt dışı yatırımları kapsamında ses getiren bir hamlede bulundu ve Azerbaycan’ın üçüncü büyük şehri Gence’ye ofis açtı.

Akerma Makina Gence Ofisi, yol, asfalt, inşaat alanlarında hizmet verecek. Asfalt kazıma, serim, yedek parça, servis hizmeti yanında firma, ithalat ve ihracatta da yoğun bir trafiğe hazırlanıyor.

Akerma Makina Genel Müdürü Emrah Yakup Erdoğmuş, ofis açma hedefini titizlikle planladıklarını, hedeflerini gerçekleştirdikleri için büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Erdoğmuş, Gence Ofisi’ne Türkiye’den deneyimli 3 ekip üyesini götürdüklerini, kadroya sonradan 5 Azeri Türk’ünün de eklendiğini açıkladı.

Genel Müdür Emrah Yakup Erdoğmuş sözlerini şöyle sürdürdü:

“Öncelikle atölyemizi kurduk. Yedek parça stokumuzu tamamladık. Finişer ve silindir grubunda makina parkımızı faaliyete hazırladık. 10-15 arası makina aldık. Özellikle yedek parça ve servis anlamında firmamız Azerbaycan’a çok şey katacak. Profesyonel çizgimize güveniyoruz. Burada aşırı derecede boşluk var. Yeni yollar, koridorlar açılıyor. Karabağ yeniden inşa ediliyor. Akerma Makina olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz, kardeşlik bağlarını yaygınlaştıracağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL